Úvod > Obec > Hlášení rozhlasu > Oznámení o zahájení školního roku

Oznámení o zahájení školního roku

Datum konání:
2.9.2019

Základní škola a gymnázium města Konice, příspěvková organizace, oznamuje žákům a jejich zákonným zástupcům, že nový školní rok bude zahájen v pondělí dne 2. září 2019 v 7:50 hodin.

Zahájení povinné školní docházky žáků 1. ročníku se uskuteční od 8 hodin před budovou školy, v případě nepřiznivého počasí ve vstupním areálu prostoru školy.
Dne 2. září bude vyučování ukončeno do 9 hodin.

Školní jídelna oznamuje, že vaření obědů pro žáky bude zahájeno v úterý dne 3.9. 2019. Rodiče nových žáků si mohou přihlášky ke stravování vyzvednout v kanceláři školní jídelny od 27.8. do 2.9. v době od 8 do 14 hodin. Ostatní strávníci si mohou obědy přihlásit sami pomocí internetového přihlašování, telefonicky na čísle 582 302 672 nebo osobně  v kanceláři školní jídelny ve výše uvedených termínech.

Firma Autobusová doprava Studený bude potvrzovat průkazy na žákovské jízdné v pátek 30.8. 2019 od 7:30 do 11:00 hodin ve vstupním areálu školy.