Úvod > Obec > Hlášení rozhlasu > Oznámení o zahájení školního roku

Oznámení o zahájení školního roku

Datum konání:
1.9.2020

ZŠ a G města Konice, p.o., oznamuje žákům a jejich zákonným zástupcům, že nový školní rok bude zahájen v úterý 1.9.2020 v 7.50 hodin. Zahájení povinné školní docházky žáků 1. ročníku se uskuteční od 8 hodin před budovou školy. Dne 1.září bude vyučování ukončeno do 9 hodin.

Školní jídelna oznamuje, že vaření obědů pro žáky bude zahájeno ve středu 2.9. 2020. Zákonní zástupci nových žáků si mohou přihlášky ke stravování stáhnout z webových stránek školy, popř. vyzvednout v kanceláři školní jídelny od 26.8 - 31.8.2020 v době od 8.00 - 14.00 hodin. Ostatní strávníci si mohou obědy přihlásit sami pomocí internetového přihlašovnání , telefonicky na čísle 582 302 672 nebo osobně v kanceláři školní jídelny ve výše uvedených termínech.

Firma Autobusová doprava Studený bude potvrzovat průkazy za žákovské jízdné ve čtvrtek 27.8. a v pátek 28.8. od 8.00 do 12.00 hodin ve vstupním areálu školy.