Úvod > Obec > Aktuality > Změna na pobočce České spořitelny Konice

4.10.2021

Česká spořitelna informuje:

Obsluha hotovosti v pobočce Konice

Vážení klienti, pobočka Konice na Masarykově náměstí 28 bude od 4. října 2021 v provozu bez pokladny.

Vybírat a vkládat hotovost u nás budete moci i nadále – v bankomatu pro výběr a vklad hotovosti dostupném 24 hodin denně.

Pokud je pro vás příjemnější pokladní přepážka s obsluhou, veškeré vklady i výběry peněz i veškeré operace s vkladní knížkou vyřídíte v naší pobočce Prostějov, Žižkovo náměstí 137/17.

Všechny ostatní bezhotovostní a poradenské služby pobočky Konice zachováme beze změny a v otevírací době, kterou si můžete kdykoli ověřit na webových stránkách České spořitelny (www.csas.cz/pobocky).

Z důvodu stavebních úprav při instalaci nového bankomatu pro výběr i vklad hotovosti bude pobočka Konice ve dnech 27. září až 1. října 2021 uzavřena, pobočkový bankomat bude mimo provoz od 23. září do odpoledne 4. října 2021.

Omlouváme se Vám za případné nepohodlí, které může v uvedené době nastat.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši návštěvu.

Česká spořitelna